la_mikee hozzászólása:

hát gyerekek, egyre lejjebb süllyedünk.

védelmünk szar volt, Doughty és JMFJ a két legjobb védőnk olyan korongeladásokat csinál, hogy rossz nézni. JMFJ két meccsen kétszer adja el a támadó harmadban úgy a korongot, hogy 2-on-1-ban leindítanak minket és bevágják.

Quick védett egy-két nagyot, de mindkét gólban vastagon benne volt. Az elsőt egyszerűen benézte. Alig volt előtte forgalom, végig nyílegyenesen jött a korong, még csak nagyon meglőve se volt, egyszerűen elnézte. A második góljuknál 2-on-1 rávezetésben a rövid felsőbe bevágták. A kapusnak a korongot cipelő játékosra kell figyelnie, az ő lövését kell védenie. A védő feladata az, hogy a keresztpasszot megakadályozza. Ehhez képest a rövidet szabadon hagyta.

Elől teljesen töketlenek voltunk, az összefoglalóban alig volt 1-2 épkézláb támadásunk. Nehogymár Cliffordnak meg Westgarthnak kelljen a negyedik sorban gólt lőnie. Smyth-t és Williamset vissza Kopi mellé az első sorba. Ne az első sorral kísérletezzünk már, mikor tudjuk, hogy nincs odavaló balszélsőnk.

Állítólag Semint nagyon akarjuk. Oké, scorer a srác, de bizonyítottan PO choker. Mentálisan nincs rendben a gyerek.